V Terárku začíná být těsno…


Na původní mapě nám začalo být poněkud těsno. Jen pro představu jak jsou jednotlivé mapy veliké, jsem vložil ukázku na obrázku vpravo.
Založil jsem tedy dva nové servery. Střední mapa má port 7778, velká mapa 7779. Obě nové mapy jsou generovány v nové verzi 1.1.2 a měly by tedy obsahovat novou past, jako vysřiženou z Indiana Jonese (rolling boulder). Plná verze obrázku s poměrem map je ke shlédnutí zde. Obrázek má 16MB !

Update a změna Terraria serveru…

Server jede nově na verzi 1.1.2 . Mapa je ale generovaná verzí 1.0.6.1 a tak čekám problémy (cosi se generuje až od verze 1.1). Nejspíš k tomu ale po náležitých přípravách (napakování se) stejně dojde. :) Mapa je a nadále bude malé velikosti.

Pro ty, kteří ještě nemají XNA Framework stahujte zde. Novou verzi klienta stahujte zde.

Terraria na serveru…

Nově jsem rozběhnul server Terrarie. Zatím se rozkoukáváme, ale nečekaně nás to chytlo. Velikost mapy jsem na serveru nastavil na největší, takže bude určitě co objevovat. :)

Pro spuštění Terrarie je v prvé řadě potřeba nainstalovat XNA od Microsoftu (stahujte zde). Poté již stačí jen stáhnout tento 7z samorozbalovací archív a hrát. Balík obsahuje i vlastní server. Verze 1.0.6.1 . Have fun!

Doplnění : adresa serveru je „cursed.cz“ a port „7777“.