Serverový shake…

Minecraft:
Proběhl update severu 1.3 verze na 1.3.1R2.0. V brzké době by jsme se měli dočkat verze 1.3.2, která bude suplovat i nově přidané funkce této verze.
Server cursed.cz:63000 (mapa 2) který jsem založil k akci „Vývrtka“ jsem zazálohoval a ukončil.

Terraria:
Vypnul jsem server s mapou střední velikosti. V budoucnu budou jen malé, sloužící jako „školka“ a velké mapy.

Minecraft server ve verzi 1.3.1

Jak sem slíbil, tak konám. Nově je spuštěný Minecraft server ve verzi 1.3.1 a nějakou dobu bude koexistovat se staršími servery. Obsah novinek Minecraft verze 1.3.

Nový server má název „v1.3+“ a jeho adresa je „cursed.cz:63500“. Přemigrování  postavy udělám na požádání. Doporučuji tedy  napakovat postavu ze starších serverů a požádat o migraci postavy na nový server. Lze přenést pouze obsah v inventáři, takže s tím počítejte. Po migraci, nebo až mi dojde trpělivost ( záleží co přijde dřív ) budou staré servery zrušeny a nenávratně smazány. Beztak asi nemůžou být na jednom počítači dvě různé verze klienta.

A teď ke klientovi. NEJPRVE vybavit postavu na starém serveru, požádat o migraci postavy na nový server a teprve potom nainstalujte novou verzi klienta! Nová verze klienta pro Minecraft 1.3 .

Server Minecraft aktualizován na 1.2.5 R4.0

Server Minecraft aktualizován na 1.2.5 R4.0, na straně klienta se nic nemění.
Zároveň je spuštěn druhý server s nastavením „LARGEBIOMES“, kde by už dle napovídajícího jména měli být větší biomy než na dosavadním serveru. Druhý server je spustěn kuli speciálnímu eventu „Vývrtka“ který právě probíhá a dlouhodobější budoucnost serveru je nejistá. :)
Klienta stahujte zde.